15 травня у Житомирі відбудеться благодійний пробіг «Біжу за життя»

В суботу, 15 травня, в Житомирі відбудеться спортивна акція “Біжу за життя”, де кожен може пробігти задану дистанцію та пожертвувати гроші на закупівлю сучасного обладнання для дітей з порушенням розвитку. Відповідне рішення зі зміною маршруту в середу, 5 травня, прийняли члени виконавчого комітет

«Спортивна акція „Біжу за життя“ планується 15 травня. Стратуємо біля Водонапірної вежі о 10 год ранку, з 8:30 початок реєстрації. Маршрут трішки змінили, оприлюднений маршрут зачіпає ракушку, бігти будемо без ракушки, тільки по бульвару, до колонади, і назад. Дистанція буде в 2 км для дорослих бігунів, 100 м та 300 м для дітей молодшого віку. Крім того, учасниками у нас будуть діти з інвалідністю, бо забіг присвячений саме підтримці дітей з комплексними порушеннями розвитку», — розповіла начальниця управління сім’ї, молоді та спорту міської ради Ірина Ковальчук.

Вона також зазначила, що благодійний пробіг не несе змагальницький характер, тому він буде без таймерів та медалей, так як його мета — зібрати кошти на сучасне обладнання для дітей з порушенням розвитку:

«Благодійну допомогу можна надати на рахунки БФ „Місія в Україну“ та Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю міської ради, крім того, можна буде під час реєстрації кинути у скриньку кошти, і таким чином допомогти дітям. Для дорослих ми так орієнтовно поставили 150 грн, а для дітей, які біжать 300 м можна по 50 грн, а можна взагалі нічого не кидати, це за бажанням. Є потреба у вертикалізаторах, навчальних приладах».

Для того, щоб взяти участь, необхідно заповнити форму.


Будьте першим, хто прокоментував "15 травня у Житомирі відбудеться благодійний пробіг «Біжу за життя»"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*