8-ме Березня в селі: свято можна зробити шикарним (ВІДЕО)

8-е березня з розмахом і заслуженими артистами України можна відсвяткувати і у селі. У цьому впевнений підприємець із Бердичівщини пан Габріел. Чоловік у селі Райки обробляє землю.

Окрім бізнесу він вкладає власні кошти у розвиток населеного пункту і з радістю декілька років поспіль організовує дозвілля для селян. Адже переконаний: ці люди теж мають право гідно відпочити. У переддень Міжнародного жіночого свята чоловік покликав жінок з Райків і з сусідніх сіл, щоб відволікти від буденних справ.

«Обов’язково себе поважаючий чоловік має поздоровити жінок не лише своїх, а й усіх.  Всіх наших жінок зі святом, здоров’я, благополуччя, щоб вони були коханими і щоб їх любили», – говорить місцевий фермер Габріел Мкртчян.

Мешканці сусідньої Мирославки, Демчина, Скраглівки, Слободища, Швайківки, з радістю погодились відвідати свято. Бо у своїх селах, кажуть, дозвілля майже ніякого, обирати нема з чого.

«Люди не платять ні за дорогу, є автобус. Ми приїздимо сюди просто відпочивати. Сільським жінкам він дає відчути, що це свято повинно бути, щоб ми відчули його. Ми у селах дійсно не бачимо його, у нас нема змоги виїхати у місто, як там люди відпочивають. Оце ми побачили тільки в Райках», – каже Інна Василюк, мешканка села Мирославка.

Співати у відремонтованому сільському клубі для селян приїхав Олексій Ричко, заслужений артист України з Вінниччини. Чоловік на сцені уже 30 років, а з 2017-го має звання заслуженого артиста.

«Шановні жінки, дівчата всього Полісся! Прийміть моє сердечне вітання зі святом 8 Березня! Бажаю вам гарного здоров’я, кохання, миру всім, всього самого теплого і щирого, що може подарувати артист із Поділля», – розповідає Олексій Ричко, заслужений артист України.

Разом з ним – гурт «Водограй», котрому понад 20 років. Вони спільно їздять різними областями України, де стали улюбленцями у численних населених пунктах.

«Команда у нас працює, немає різниці, що ми сьогодні в селі чи місті, столиці. Ми приїхали подарувати мистецтво, те, що ми несемо в серці, цій гарній територіальній громаді», – каже він.

На думку фермера, українські жінки дуже привітливі, красиві і доброзичливі. Тому зробити для них свято, як і підтримувати село, де провадить підприємницьку діяльність, вважає важливою і потрібною справою.

«Коли я бачу радісні обличчя людей, це мені подобається просто, я отримую задоволення від того, що бачу людську радість хоч чомусь», – каже пан Габріел.

Жіноче святе не може обійтись без троянд, упевнений він. Жінки, не зважаючи на те, де мешкають і ким працюють, заслуговують на кращі квіти. Понад 250 троянд допомагають подарувати прекрасній половині юні хлопці. А тим часом професійна гра саксофоніста занурює людей в атмосферу романтики. Так зустріли весну у селі Райки на Бердичівщині.

Будьте першим, хто прокоментував "8-ме Березня в селі: свято можна зробити шикарним (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*