Підопічний Вячеслава Гопанчука переміг у ваговій категорії до 81 кг в розділі фул-контакт, здолавши суперників із Казахстану, Австрії та України. Змагання тривали 17–23 вересня в італійському місті Єзоло. 24 вересня чемпіона зустріли оплесками і вітаннями в ДЮСШ «Авангард», де він тренується.

«Найскладнішим, мабуть, був другий і третій поєдинки. Другий із австрійцем був фізично складним, а третій з українцем – психологічно. Відійшов від плану в другій сутичці, коли перестав думати холодною головою, не працював передньою рукою, – зізнався Артем Мельник. – Напевно, я досі до кінця не усвідомив, що став чемпіоном. Дуже радий. Разом із тренером йшли до цієї перемоги шість років».

У планах 18-річного житомирського кікбоксера на прізвисько Алабай – підкорення міжнародних змагань, але вже в новому амплуа.

«Зараз дуже хочеться відпочити. Моя найближча ціль – це участь і перемога на Чемпіонаті України серед дорослих, а далі – міжнародні старти. Я розумію, що доведеться боротися з більш досвідченими, сформованими бійцями, які б’ють потужніше, але я намагатимуся не поступатися», – поділився чемпіон.

На цьому урожай нагород житомирян, які тренуються під керівництвом Вячеслава Гопанчука, не завершився.

Андрій Меленівський завоював перемогу в своєму четвертому професійному поєдинку, який відбувся 22 вересня у Києві за програмою гала-вечору професійного панкратіону WPC та кікбоксингу WAKO.

Паралельно з цим (21 – 23 вересня) у столиці відбувся Кубок Києва з кікбоксингу WАКО. Житомир на цих змаганнях представляла команда у складі двох бійців. У напруженій боротьбі кікбоксери вибороли золоту та срібну нагороди. Володарем золотої медалі у ваговій категорії до 79 кг в розділі кік-лайт став Володимир Демчук, а срібним призером у цій же ваговій категорії та розділі став Єгор Фролов.

«Перед кожним бійцем були поставлені конкретні завдання і кожен показав те, що планувалося, – розповів заслужений тренер України Вячеслав Гопанчук. – Артем Мельник був на піку своєї форми. Якщо відверто, то я хвилювався за перший поєдинок. Найбільше не сподобалося друге протистояння. Спочатку Мельник обрав правильну тактику, але потім помилився. Тим не менше це не завадило йому перемогти. Артем вище своїх суперників і це надає йому перевагу. Зараз усі мої думки про Чемпіонат Європи, який відбудеться 11 жовтня у Братиславі. Туди їде Демчук, який боротиметься у ваговій категорії до 69 кг в розділі кік-лайт, і Меленівський – до 71 кг в розділі лоу-кік».

Аліна ДЕМБІЦЬКА

Нагадуємо:

ВК «Житичі» виборов три перемоги поспіль на старті Кубку України

Житомирські самбісти вибороли чотири золоті нагороди в Ужгороді

Будьте першим, хто прокоментував "Як одноклубники зустріли житомирського кікбоксера Артема Мельника, який став чемпіоном світу-2018 WAKO серед молоді (ФОТО)"