Банда азербайджанців грабувала українців і продавала у Житомирі крадене

19 червня на одному з ринків обласного центру працівники кримінальної поліції Житомира звернули увагу на підозрілого чоловіка, який намагався продати телевізор «Samsung». Чоловік привернув увагу оперативників не лише характерною для кавказького регіону зовнішністю, але й намірами швидко позбутись побутової техніки…

Поліцейські попросили незнайомця надати документи. У ході їх перевірки з’ясувалась наявність у 41-річного чоловіка автомобіля «Шкода Фабіа», втім сам він навідріз відмовився розповідати, де знаходиться його транспортний засіб. Тож оперативники орієнтували патрульні наряди поліції на перевірку вказаного легковика.

У с. Кочерів на автодорозі Київ-Чоп (за 55 км від Житомира) на стаціонарному посту патрульної поліції інспектори зафіксували рух названого автомобіля, проте його водій вимогу поліції про зупинку проігнорував і лише натиснув на педаль газу. Відтак патрульні наздогнали та примусово зупинили  транспортний засіб на кордоні між Житомирщиною та Київщиною.

В автомобілі знаходились 36-річний водій та  46-річний пасажир. Попередньо, і вони, і затриманий раніше чоловік – громадяни Азербайджану. У ході першочергових заходів поліцейські кримінальної поліції Житомирського відділу, куди доставили іноземців, отримали відомості про причетність затриманих до вчинення розбійного нападу на літнє подружжя у Львівській області, що стався цієї ночі.

На Житомирщині лютують і так звані «інтелектуальні» грабіжники

18 червня відразу 5 жителів області звернулось до поліції із повідомленнями про шахрайські дії незнайомців. У результаті ошуканства потерпілі добровільні збагатили лиходіїв на суму понад 70 тисяч гривень. За всіма фактами розпочато кримінальні провадження.

У Баранівці 62-річний місцевий житель відкрив доступ до своєї кредитної та заробітної карток для «служби безпеки банку», у результаті чого втратив більше 25,5 тисяч гривень з обох рахунків.

Цього ж дня у Коростені, «розблоковуючи» банківський рахунок, 51-річна жінка втратила майже 13 тисяч гривень, повідомивши у телефонній розмові незнайомцеві усі реквізити банківської картки.

Житомирянка 1932 р.н. «рятувала» онука, який нібито потрапив у лікарню з серйозними травмами, і посеред ночі віддала незнайомцеві у дворі свого будинку 15 тисяч гривень.

Схожа історія трапилась і з 70-річною жителькою с. Турчинівки Чуднівського району, якій о 5 ранку невідомий повідомив про госпіталізацію сина після бійки. Уже о 07:00 жінка передала невідомо кому 10 тисяч гривень для «лікування».

А 44-річний житель смт Лугини несподівано для себе виявився боржником кредитної спілки. Принаймі, на його ім’я у жовтні 2017  був оформлений за допомогою інтернет-послуги он-лайн кредит у розмірі близько 9 тисяч гривень, а  нині він, за переконанням установи, має борг у понад 20 тисяч гривень. Сам же чоловік стверджував поліцейським, що вперше чує про таке.

За всіма фактами розпочато кримінальні провадження за ст. 190 (Шахрайство) Кримінального кодексу України. Втім, як свідчить практика, обвинувачених у вчиненні ошуканств не зупиняє кримінальна відповідальність у вигляді штрафних санкцій або обмеження волі (як визначено законодавством), відтак вони продовжують свою злочинну діяльність, навіть відбуваючи покарання за уже викриті правопорушення. Тому єдиним реальним захистом від шахраїв є ваша обачність, обізнаність та уважність.

Відділ комунікації поліції Житомирської області

Будьте першим, хто прокоментував "Банда азербайджанців грабувала українців і продавала у Житомирі крадене"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*