Без урочистої ходи, флешмобу та показу мод у Житомирі пройде День вишиванки 2021

У четвер, 20  травня, в Житомирі на вулиці Михайлівська о 18 годині відбудеться святковий концерт до Дня вишиванки. 

Щороку, у третій четвер травня, в Україні відзначають День вишиванки. Цього року цей день припав на 20 травня. Востаннє День вишиванки у У Житомирі відзначали у 2019 році.

У 2020 році в місті не організовували ніяких святкувань та маршів, але це не завадило житомирянам вбратися у національне вбрання та продемонструвати його місту. Журналісти Times.Zt підготували фоторепортаж з того дня.  

У 2019 році ще до початку епідемії коронавірусу у Житомирі День вишиванки відзначали більш масштабно. Сотні житомиряни масово зібралися у яскравих та автентичних вишиванках з найрізноманітнішими орнаментами на сорочках та сукнях на урочисту ходу по головних вулицях міста та співали українські пісні. 

На Михайлівській відбувалися показ колекції вишитого вбрання від студії “Я – українець”, патріотичний флешмоб «Ми — майбутнє України!», святковий концерт від житомирських артистів та всеукраїнських гуртів.Нагадаємо, історія Дня вишиванки, цікаві факти та світові зірки, які демонструють свою прихильність до українського народного вбрання (ФОТО).


Будьте першим, хто прокоментував "Без урочистої ходи, флешмобу та показу мод у Житомирі пройде День вишиванки 2021"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*