Благодійний забіг «Біжу за життя» допоміг зібрати кошти на вертикалізатор для Центру комплексної реабілітації у Житомирі

У Житомирі в рамках Благодійного забігу «Біжу за життя» вдалося зібрати майже 100 тис грн та придбати вертикалізатор для дітей з комплексними порушенням розвитку. Прилад  передали до Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю. 

15 травня у Житомирі проходив Благодійний пробіг «Біжу за життя», який організували для допомоги дітям. Участь у забігу взяли понад 1000 людей, з них 600 дітей. 

Начальниця управління у справах сім’ї, молоді та спорту Ірина Ковальчук розповіла, що завдяки цьому  заходу вдалося зібрати 99, 736 грн, які розділили між Міжнародним благодійним фондом «Місія в Україну» та Центром комплексної реабілітації:

«Загалом було зібрано 99, 736 грн. Із цієї суми 67, 488 грн отримали зі скриньки під час проведення заходу, але ще були організації, які перераховували на безготівкові рахунки. „Місія в Україні“ отримала 16, 896 грн, Центр комплексної реабілітації — 15, 352 грн. Ці кошти ми розділили порівну, приблизно по 33 тис грн. Загалом „Місія в Україну“ отримала 50, 640 грн, а Центр комплексної реабілітації — 49, 096 грн. Ці кошти пішли на реабілітацію діток. Загалом у забігу взяло участь понад 1000 учасників, з них 600 — діти, ми навіть не розраховували на таку кількість, але круто, що до забігу долучалися цілими родинами, брали участь діти з інвалідністю».

Такий вертикалізатор виробили у Житомирі. Його вартість складає близько 65 тис грн, іноземні аналоги — близько 100 тис грн. 

Для купівлі вертикалізатору Центру комплексної реабілітації не вистачало близько 15 тис грн, але ТОВ «Ворм Лайф Юкрейн» також долучилося до благодійності і додало власні кошти:

«Цей вертикалізатор вирішує проблематику близько 5-6 діагнозів ДЦП. Нами було прийнято рішення, що яку б суму не зібрали, ми погодилися б, навіть якщо це була б половина необхідної суми. Ми додали близько 15 тис грн, ми це — „Ворм Лайф Юкрейн“ та моя компанія „Стефані“, яка теж родом з Житомира, але вона працює по всій Західній Україні. Розробляли вертикалізатор інженер, лікар та я у Житомирі, це зайняло близько 2,5 роки. Першу модель виготовили торік, ми його збирали і розбирали близько 60-70 разів, і остаточний варіант розроблений в цьому році. Він вже отримав державну сертифікацію від Міністерства соціальної політики, але ми будемо ще доробляти і вдосконалювати прилад», — розповів керівник ТОВ «Ворм Лайф Юкрейн» Сергій Полонський.

Лікар-реабілітолог та засновник засновник центру «Прометей» в Києві для дітей з ДЦП Дмитро Винокур пояснює, що вертикалізація для дітей дуже важлива, адже від цього залежить подальший розвиток та емоційний стан:

«Вертикалізація дуже важлива не лише для діток, а й загалом для людей. Вже в рік дитина повинна самостійно ставати на ніжки і вертикалізуватися, бо від цього залежить розвиток кровоносної, нервової, кісткової систем, формування грудної клітини. Коли в дитина є ДЦП, вона сама не може це зробити, і їй треба допомогти. Для цього ми і створили цей прилад. Цей вертикалізатор багатофункціональний, на ньому можна вже від року вертикалізувати дитину. Більшість вертикалізаторів виконують свою функцію, але діти ставляться до нього з обережністю, часто плачуть, бо хвилюються. Тому, коли ми його проектували, старалися, щоб він був дружній до дитини. Позитивна динаміка є, коли дитина сідає у вертикалізатор, вона краще тримає голову, більше працює руками, формується правильно грудна клітина, покращується тонус в ногах та покращується психоемоційний стан. Також до цього вертикалізатора ще йдуть спеціалізовані розвивальні столики».


Будьте першим, хто прокоментував "Благодійний забіг «Біжу за життя» допоміг зібрати кошти на вертикалізатор для Центру комплексної реабілітації у Житомирі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*