Депутати Житомирщини звернулися до влади Львова через незаконне ввезення сміття на територію області

Сьогодні, 27 травня, під час чергового засідання сесії Житомирської облради депутати підтримали звернення до Львівської міської ради, Львівської обласної ради, Львівської обласної державної адміністрації щодо запобігання ситуації з вивезення та несанкціонованого самовільного розміщення твердих побутових та інших відходів на території Житомирської області.

Депутати стурбовані тим, що таке незаконне вивезення львівського сміття в Житомирську область відбувається регулярно та в непередбачених для цього місцях.

За звернення проголосувало 48 із 56 присутніх на засіданні депутатів.

“…20-21 березня 2021 року жителями села Будичани Житомирського району (колишній Чуднівський район) Житомирської області на території непрацюючого цегляного заводу було виявлено стихійне звалище побутових та інших відходів. При візуальному огляді серед сміття також було знайдено і медичні відходи – одноразові халати, маски, рукавички, а також упаковки від таблеток та медичних препаратів. Серед іншого сміття знаходилися квитанції з міста Львова…”, – йдеться у тексті звернення. 

На місці сміттєскиду правоохоронці виявили специфічне медичне сміття, яке астосовується для лікування хворих на COVID-19. Ці та інші відходи викинули на водоохоронній зоні річки Будичина (притока р. Тетерів, яка формує водосховище для відбору питної води в місто Житомир).

“…Враховуючи вищезазначене, звертаємося з проханням вирішити дану ситуацію, провести перевірки комунальних закладів охорони здоров’я Львівської міської ради та комунальних закладів охорони здоров’я Львівської обласної ради, що безпосередньо знаходяться у місті Львові, на предмет наявності договорів з суб’єктами господарювання, які мають відповідні ліцензії на провадження господарської діяльності з поводження з небезпечними (медичними) відходами…”, – просять депутати у зверненні.


Будьте першим, хто прокоментував "Депутати Житомирщини звернулися до влади Львова через незаконне ввезення сміття на територію області"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*