Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко заявив, що повної реконструкції стадіону «Полісся» поки не буде (ВІДЕО)

Для повного завершення  реконструкції  центрального стадіону “Полісся” потрібно близько 100 млн грн. Про це у четвер, 1 квітня, розповів голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. Він також зазначив, що вирішувати, добудовувати стадіон, чи ні, будуть саме жителі міста та області:

«167 млн, 14 років, і ми маємо стадіон, на якому грає клуб. За нашими попередніми підрахунками, для повного введення всього комплексу потрібно ще від 70 до 100 млн грн. Чи є в обласному бюджеті такі кошти? Ні, немає. Взяти на себе такі зобов’язання ми можемо лише після громадських обговорень. Тому на моменті це питання не розглядається».

22 березня 2021 року стадіон «Полісся» отримав сертифікат готовності до експлуатації футбольного поля та бігових доріжок, це була перша черга реалізації проекту. У другій черзі передбачено такі роботи:

  • благоустрій території, починаючи від вхідної групи
  • проведення зовнішніх інженерних мереж
  • встановлення інформаційного табло
  • облаштування тенісних кортів з освітленням 
  • створення тренувальних секторів з легкої атлетики, штовхання ядра, стрибків у довжину, міні футбольного поля
  • монтаж навісу над західною трибуною, огорожі біля центрального входу.

Віталій Бунечко також зазначив, що здати в експлуатацію західну трибуну не можливо, поки не буде виконано ряд робіт:

«Потрібно спроектувати систему радіооповіщення, відеоспостереження, встановити турнікети з електронним зчитуванням квитка для входу-виходу вболівальників. Під реконструкцію потрапляє і західна трибуна. Також до складу проекту входить капітальний ремонт зовнішніх туалетів, вхідної арки та частковий благоустрій території. Для приведення у відповідність до регламенту ФФУ будуть виконані роботи з облаштуванням роздягалень для футболістів, кімнат для суддів, преси, та приміщень швидкого харчування для відвідувачів».

«Коли відкривали стадіон Спартак, мене фактично зловили за язик, чи збудуєте ви стадіон Полісся, я був на посаді аж цілих 11 днів, думав що все можна побудувати, і що голова облдержадміністрації може все зробити магічною паличкою. Я не знав, з чим ми зіштовнемося на стадіоні Полісся. Без дозвільної документації, без устаткування, як ми це табло шукали по Києву, і погрожували штрафними санкціями субпідрядникам, які десь це табло приховали, і зірвали нам терміни по встановленню», — зазначив Віталій Бунечко. 

Нагадаємо, «Відкриття стадіону, нове авто, нічия»: житомирський ФК «Полісся» зіграв домашній матч з ФК «Кристал» (ФОТО).


Будьте першим, хто прокоментував "Голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко заявив, що повної реконструкції стадіону «Полісся» поки не буде (ВІДЕО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*