Хотів купити автомобіль: довірливий бердичівлянин перерахував псевдо-продацю 90 тис грн

Правоохоронці Житомирщини закликають громадян бути обачними та не довіряти незнайомцям, адже в регіоні активізувалися шахраї, які будь-якими методами намагаються заволодіти вашими заощадженнями.

Так, впродовж лише однієї доби, 9 жовтня, до правоохоронців звернулося троє жителів області з повідомленням про ошуканство.

Один з випадків стався у місті Бердичеві, де 44-річний житель районного центру “попав” на дуже великі гроші через свою необережність та довірливість.

Під час розмови із поліцейськими чоловік розповів, що планував придбати нову автівку, для чого вирішив скористатися одним з найпопулярніших сайтів продажу в мережі Internet. Знайшовши те, про що мріяв, заявник одразу почав домовлятися з продавцем, який, в свою чергу, запропонував переказати попередній платіж, підтверджуючи намір 100%-ї покупки, у сумі 90 тисяч гривень. Покупець погодився та переслав вказані гроші на банківський рахунок псевдо-продавця. Опісля зв’язок із ним різко та безнадійно обірвався. Одразу увідомивши, що його ошукали, бердичівлянин подзвонив до поліції та подав заяву про скоєне шахрайство.

Зараз правоохоронці намагаються встановити особу пройдисвіта.

А ми зазначимо, що подібні випадки сталися тієї ж доби в Житомирі та Радомишльському районі.

Нагадаємо, на Житомирщині жертвами шахрайок стали дві молоді дівчини.


Будьте першим, хто прокоментував "Хотів купити автомобіль: довірливий бердичівлянин перерахував псевдо-продацю 90 тис грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*