Лікарні Житомирщини на 66 % завантажені хворими на коронавірус

На Житомирщині завантаженість ліжок в лікарнях складає 66%, найбільше хворих у Малині, Новограді, Олевську, Житомирській районній та Попільнянській лікарнях. Про це у понеділок, 5 квітня, повідомила перша заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко:

«Всього в області сьогодні зайнято 66 % ліжок, найбільше завантажені Малин, Новоград, Олевськ, Житомирська районна лікарня і Попільнянська лікаря. Але маршрути пацієнта моніторяться постійно, цілодобово, жоден житель області не буде залишений без медичної допомоги. Будемо шукати, де поблизу є вільні ліжка, і карети екстреної медичної допомоги будуть доставляти хворих туди. Поки що ми цю ситуацію повністю контролюємо, хоча дійсно завантаженість дуже висока, медичні працівники виснажені».

Крім того, вона зазначила, що попри проблеми з постачанням кисню, у всіх лікарнях області його вдосталь:

«Лікарні, які надають допомогу ковід-хворим, всі забезпечені киснем. В них є кисневі концентратори, станції, великі бочки, але дещо є проблеми з постачанням кисню, і це залежить виключно від того, що в нас всього два постачальника, які не в змозі наперед забезпечити наші лікарні киснем. Але проблем з абсолютною нестачею киснем ніколи ще в наших лікарнях не було, просто є деякі занепокоєння, бо ми хвилюємося за те, щоб кисень був доставлений в лікарні вчасно». 

Нагадаємо, на Житомирщині за минулий тиждень від COVID-19 одужало 3170 пацієнта, померло — 83, серед них медпрацівник.


Будьте першим, хто прокоментував "Лікарні Житомирщини на 66 % завантажені хворими на коронавірус"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*