На вихідних у Житомирі розшукували 11-річну дитину, хлопчик приїхав з дядьком з іншого міста

У неділю, 4 квітня, правоохоронці розшукували 11-річного хлопця, який приїхав до обласного центру разом зі своїм родичем. Гості міста вирішили відвідати церкву, після чого дитина загубилася.

Вказну інформацію оприлюднили у прес-центрі ГУ Нацполіції області.

Інформацію про зникнення дитини правоохоронці отримали від його рідного дядька. За словами чоловіка, він разом із племінником приїхав до обласного центру, пішли до церкву. В якийсь момент чоловік відвернувся, а хлопчика поряд вже немає. Упродовж кількох годин він самостійно розшукував дитину вулицями мста – усе марно. Коли на часі вже було виїжджати назад до Коростеня, подзвонив у поліцію.

Правоохоронці перевіряли ймовірні місця перебування хлопчика. Врешті уже за годину до поліції зателефонувала мати розшукуваного і повідомила, що її син щойно прийшов додому. Як було встановлено, хлопець також шукав дядька біля церкви, але не знайшовши родича, вирішив сам повернутися додому до Корстеня.

На щастя, з малим усе добре.

Нагадаємо, що у Житомирі на Леха Качинського горіла квартира — син помер, батько в лікарні


Будьте першим, хто прокоментував "На вихідних у Житомирі розшукували 11-річну дитину, хлопчик приїхав з дядьком з іншого міста"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*