На Житомирщині контррозвідка затримала 22-річного агента з Росії

Сьогодні, 22 квітня, в Житомирській області затримали чоловіка, який збирав та пересилав іноземній організації відомості задля допомоги у проведенні підривної діяльності проти Батьківщини.

Під час обшуку за місцем проживання підозрюваного представники контррозвідки вилучили відомості, які підтвердили протиправну діяльність.

Згідно даних слідства, 22-річний бердичівлянин упродовж січня-квітня 2021 року, вказана особа, маючи корисливий мотив та розраховуючи на матеріальну винагороду, вступила у змову з представником ФСБ Росії та, діючи під конспірацією, отримувала та виконувала отримані завдання, які могли заподіяти шкоду обороноздатності та державній безпеці України.

Зокрема, фотографував територію, будівлі військових об’єктів, автотранспорт, розташування камер відеоспостережень та «сліпих зон», систему охорони, а також збирав приватну інформацію про військовослужбовців та їхні родини тощо.
Незаконно здобуті відомості, за які йому пообіцяли грошову винагороду, передавав різними видами зв’язку.

Наразі особі повідомлено про підозру у вчиненні державної зради. Його затримали.
Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що у Житомирській області СБУ затримали хакерів, які намагалися “зламати” автоматизовану систему державних органів та викрасти звідти інформацію


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині контррозвідка затримала 22-річного агента з Росії"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*