На Житомирщині під час обмежень ковідної “червоної зони” виявлено понад 2 000 порушень

Під час дії “червоної зони” через епідемію COVID-19 Головне управління Держпродспоживслужби в Житомирській області здійснило 14 425 перевірок об’єктів продовольчої (5462) та непродовольчої торгівлі (4557), закладів громадського харчування (1880), дошкільних навчальних (125) та закладів загальної середньої освіти (165), а також перевірило агропродовольчі ринки (969). 

Під час таких рейдів було виявлено понад 2 000 порушень. Тобто майже кожен шостий порушував обмеження карантинних зон, проте в реальності в Житомирі це був ледь не кожен третій. 

Починаючи з 03 березня до 4 травня поточного 2021 року в області працювало 50 мобільних груп (понад 80 спеціалістів). 

Перевірки дотримання протиепідемічних заходів проводилися щоденно, в тому числі у вихідні та святкові дні, а також у вечірній та нічний час.

Порушення протиепідемічних вимог реєструвалося  у ході  2208 перевірок, що складає 15,3%. 

“Найбільший відсоток порушень протиепідемічного режиму було зафіксовано на об’єктах торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, на  агропродовольчих ринках тощо. Найпоширеніші з них: недотримання соціальної дистанції між відвідувачами, відсутність засобів індивідуального захисту у працюючого персоналу та порушення дезінфекційного режиму”, – інформує Головне управління Держпродспоживслужби на Житомирщині.

В результаті надано 293  приписи (пропозицій), надіслано 1026 листів попереджувального характеру, складено 138  протоколів за  ст.44-3 КУпАП та 922 за ст..42 КУпАП,  у  353-х  випадках щодо виявлених порушень інформувались органи місцевої влади, а інформацію про 103 випадки передано органам Національної поліції.

У рамках протидії пандемії контроль за дотриманням необхідних протиепідемічних заходів з боку Держпродспоживслужби на Житомирщині триватиме до закінчення загальнонаціонального карантину. 


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині під час обмежень ковідної “червоної зони” виявлено понад 2 000 порушень"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*