На Житомирщині поліція розшукала 13-річну велосипедистку з вадами слуху, яка поїхала на прогулянку та зникла

У поліції зазначають, що лише упродовж однієї доби, 5 травня, їм вдалося повернути додому двох неповнолітніх.

Інформація про зникнення дитини надійшла на спецлінію правоохоронних органів в районі 20-ї години. За словами жительки міста Малин, її 13-річна донька ще в обід рушила кататися велосипедом, та до цього часу додому не поврнулася.

Так як дитина має певні вади слуху, батьки одразу забили на сполох: самостійно шукали дівчинку та дали оголошення в соцмережах, а коли усвідомили, що всі спроби є марними, то зателефонували до поліції.

Отримавши прикмети дитини, копи одразу кинулися на пошуки неповнолітньої і вже за кілька годин з`ясували, що дитина перебуваэ в одному з населених пунтків Чоповицької громади.

На чужу дитину без супроводу дорослих звернули увагу місцеві жителі, саме небайдужі люди й повідомили правоохоронців про дівчинку.

Під час розмови із дитиною стало відомо, що вона, катаючись велосипедом, заблукала й опинилась за межами міста. На щастя, нічого лихого з нею не сталось.

Нагадаємо, що на вихідних у Житомирі розшукували 11-річну дитину, хлопчик приїхав з дядьком з іншого міста


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині поліція розшукала 13-річну велосипедистку з вадами слуху, яка поїхала на прогулянку та зникла"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*