На Житомирщині викрили трьох членів ОЗГ, які розповсюджували психотропи та наркотики на території в`язниці (ФОТО)

Фігуранти злочинного угрупування збували метадон, амфетамін та канабіс на території Житомирської області, при цьому й постачали його до однієї з установ виконання покарань. Під час затримання у чоловіків вилучили “товару” на суму близько півмільйона гривень.

У четвер,8 квітня, правоохоронцям та представникам прокуратури вдалося викрити злочинців та підтвердити їх наркотичну діяльність на території Коростенської виправної колонії.

Попередньо, до злочину причетні двоє ув`язнених віком 34-х та 37-ми років. Чоловіки наразі перебувають у місцях позбавлення волі за вчинення особливо тяжких та наркотичих злочинів.

Фыгуранти отримували пакунки від інших членів угрупування шляхом “перекидування” на територію в`язниці. . У подальшому вони за окрему плату розповсюджували їх серед інших ув’язнених. Клієнти переводили гроші на банківський рахунок одного з учасників групи, які потім він надсилав організаторці.

Правоохоронці обшукали приміщення виправної колонії та вилучили згортки з метадоном і амфетаміном, а також записи з «чорновою» бухгалтерією.

Досудове розслідування триває.

Нагадаємо, що військовослужбовець однієї з частин на Житомирщині розповсюджував амфетамін в дитячих іграшках


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирщині викрили трьох членів ОЗГ, які розповсюджували психотропи та наркотики на території в`язниці (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*