На Житомирському бульварі незабаром встановлять фігури для скейт трюків

На Новому бульварі, де зараз відбувається реконструкція, найближчими днями планують встановити спеціальні фігури для трюків. Про це сьогодні, 1 квітня, повідомили у прес центрі Житомирської міськради.

Майданчик  для майбутнього скейтпарку вже підготували для  встановлення фігур. Головна архітекторка міста Ольга Бронштейн розповілае, що спеціальне обладнання вже замовили. Попереду – монтажні роботи, встановлення відеонагляду, а потім – відкриття.

“Тут будуть розміщені конструкції  та споруди, призначені для виконання трюків. Скейтпарк включатиме в себе такі фігури: ейрбокс, фанбокс, рейл, грайндбокс, квотерпайп,  бенк, рейл круглий прямий, мануалбокс, траплін великий. Таке оснащення призначене для скейтбордингу, BMX, роллерблейдингу, кікскутерингу. Ці види спорту сьогодні особливо популярні серед дітей і молоді. Займатися ними у непристосованих місцях – значить наражати на небезпеку себе та перехожих, руйнувати сходинки будівель та інше”, – йдеться в повідомленні.

Тому вже невдовзі житомиряни зможуть користуватися спеціально відведеним місцем для відпочинку, розваг, тренувань та проведення дозвілля. Випробувати конструкції скейтпарку юні екстремали зможуть вже  наприкінці  цього місяця.


Будьте першим, хто прокоментував "На Житомирському бульварі незабаром встановлять фігури для скейт трюків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*