На Звягельщині затримали злочинне угрупування, яке через інтернет “продавало” автомобілі

Правоохоронці Житомирської області викрили злочинну группу, яка займалася псевдо-продажем вживаних авто через Інтернет-мережу. Зловмисники отримували предоплату від потенційних покупців, а потім раптово зникали.

Так, під час слідства було встановлено, що у складі злочинного угрупування перебували п`ятеро жителів Звягельщини віком від 22 до 25 років. Чоловіки займалися розміщенням оголошень про продаж авто в Інтернеті. Продавали переважно транспортні засоби вітчизняного виробництва, додаючи до інформацію фото та опис.

Зазначена ціна була значно нижчою за ринкову, тож приваблювала покупців. Її псевдо-продавці обгрунтовували тяжкими сімейними обставинами. Згідно наявної інформації, переказані потерпілими суми складали від 1,5 до 50 тисяч гривень. В подальшому телефон, розміщений в Інтернет-оголошенні, переставав працювати, а відповідне оголошення видалялось його авторами.

Поліцейські задокументували низку фактів таких шахрайств, учинених членами групи по всій Україні.

28 квітня після чергового псевдо-продажу, зловмисників, все ж, вдалося затримати. Досудове розслідування поки ще триває.

Нагадаємо,що житель сусідньої області відправляв посилки із зброєю та боєприпасами покупцям з Житомирщин


Будьте першим, хто прокоментував "На Звягельщині затримали злочинне угрупування, яке через інтернет “продавало” автомобілі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*