«Останні два дні ми вже фактично в нормі»: міський голова Сергій Сухомлин каже, що на цьому тижні Житомир може вийти з «червоної» зони

Житомир може вийти з «червоної» зони вже на цьому тижні. Про це у вівторок, 27 квітня, під час ефіру на каналі «Україна 24» розповів міський голова Сергій Сухомлин. 

«Житомир один з найперших потрапив у червону зону, це сталося ще третього березня, і поки що не може вийти, але в нас є надія, що завтра-післязавтра вже будуть ті показники, що дозволяють вийти з червоної зони, бо останні два дні ми вже фактично в нормі. Потрібно ще один день почекати, якщо все буде нормально, то Житомир вже на цьому тижні вийде з червоної зони. Якщо у нас в пік у лікарні потрапляло в середньому 40-60 людей, то за вчора (26 квітня -ред.) було 17, позавчора було 14 всього. Тому фактично ситуація більш-менш нормалізується. На даний момент у нас 50% вільних місць, лише от показник по кількості людей, що потрапляють в лікарні», — зазначив Сергій Сухомлин.


Будьте першим, хто прокоментував "«Останні два дні ми вже фактично в нормі»: міський голова Сергій Сухомлин каже, що на цьому тижні Житомир може вийти з «червоної» зони"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*