У четвер, 3 червня, Овруцька 12 державна пожежно-рятувальна частина (ДПРЧ) перемогла у Чемпіонаті області з пожежно-прикладного спорту пам’яті Володимира Герговського.

Срібло  здобуває житомирський АРЗ СП (аварійно-рятувальний загін спецпризначення), а бронза дісталася  1 ДПРЧ (державна пожежно-рятувальна частина) також з м. Житомира.

Переможці отримали перехідний кубок із зображенням Володимира Герговського, який буде тішити команду до наступних змагань у 2022 році. Призери також отримали кубки, грамоти, медалі, а аутсайдери – команда з Бердичева (4 ДПРЧ), отримали мішок з мукою, щоб наступного року рятувальники проявили себе краще.

Завтра, 4 червня, у Чемпіонаті області з пожежно-прикладного спорту пам’яті Володимира Герговського. змагатимуться близько 20 державних пожежно-рятувальних пости.

Нагадаємо, що у Житомирі триває обласний Чемпіонат з пожежно-прикладного спорту (ФОТО).

Будьте першим, хто прокоментував "Овруч здобуває перемогу у Чемпіонаті області з пожежно-прикладного спорту, а Бердичів отримує мішок муки"