«Патрульна поліція не працює»: у Житомирі незаконний прокат електросамокатів діє поруч з міськрадою

Нещодавно на вул. Михайлівська та Новому бульварі з’явився пункт прокату електросамокатів. Хвилина такого задоволення коштує всього лише 2, 50 грн. Проте прокат працює без дозвільних документів. Про це 27 квітня повідомила перша заступниця міського голови Світлана Ольшанська. 

За словами заступниці міського голови, організатор прокату електросамокатів взагалі не звертався до міської ради за дозволом:

«Жодних дозвільних документів ми не видавали. Скласти протоколи може виключно муніципальна інспекція, більше ніхто. Раніше там була проблема по дитячим машинкам, бо там діти по 13 років неповнолітні».

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Сергій Кондратюк зауважив, що це є обов’язком патрульної поліції, і вона їх не виконує:

«Ми повинні зрозуміти, що ні інспекція з благоустрою, ні муніципальна інспекція по деяких питаннях не має повноважень. А патрульна поліція не працює в місті Житомир».


Будьте першим, хто прокоментував "«Патрульна поліція не працює»: у Житомирі незаконний прокат електросамокатів діє поруч з міськрадою"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*