У середу, 31 березня, житомирська СДЮСШОР «Полісся» U19 розгромила київський ФК «Єдність» Ю-19 з рахунком 7:0.

Житомирська СДЮСШОР «Полісся» зустрілася у 15 турі чемпіонату України серед команд юніорів U19 з київською ФК «Єдність» на стадіоні «Спартак Арена» та перемогла суперників з рахунком 7:0.

Перші три гола «жовто-зелені» забили під час першого тайму, на 25 хв — Арсеній Ведута, через 2 хв гол подвоїв — Петро Савчук, потроїв ще через 2 хв — Владислав Кузьменко. У другому таймі, на 52 хв м’яч у ворота суперників забив Богдан Барановський, через 8 хв — капітан команди Олександр Савчук, на 78 хв — Роман Круць та на 82 хв — Максим Гнатюк.

«Звичайно, я задоволений грою. До цього у нас було дві поразки, і треба було команду розворушити, налаштувати, бо досить вже цих поразок і втрат очків. Хлопці дослухалися до мене, виконали всі мої установки та вимоги, і все вилилося в хороший результат. Я задоволений хлопцями, треба було цей бар’єр перейти. В нас залишилося ще шість ігор, будемо працювати по максиму. Суперник не поганий, не дивлячись на рахунок, просто вони після 3:0 трохи розсипалися, і ми скористалися цим, зробили свіжі заміни і добили їх», — прокоментував гру головний тренер СДЮСШОР «Полісся» Ю-19 Сергій Завалко.

«Виходили на гру дисципліновано, перший тайм пройшов задовільно. Спочатку почали трохи з мандражом, потім зібралися, забили три голи і стало легше грати. Командою задоволений, реалізацією моментів. Перед цим отримали дві поразки, нам потрібно було реабілітуватися та відчути впевненість в своїх силах, щоб надалі продовжувати битву за трійку. Щодо команди суперників, хлопці молодші на рік два, видно, що збита команда, спочатку вони почали дуже добре, але пропустили перший м’яч і ми відчули нашу гру, їм стало трохи важче грати. Після того, як забили три м’ячі відчули впевненість, стали грати простіше, по рахунку зрозуміли, що можна забити ще більше», — капітан команди Олександр Савчук.

Більше фото тут.

Будьте першим, хто прокоментував "Після двох поразок житомирська СДЮСШОР «Полісся» U19 в суху обіграла київський ФК «Єдність» U19 з рахунком 7:0 (ФОТО)"