«По басейну у Бердичеві та Житомирі і стадіон у Олевську»: голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко анонсував будування спортивних об’єктів

На Житомирщині в рамках програми «Велике будівництво» планують реалізувати ще три спортивних об’єкта. Це басейн ДЮСШ «Авангард», басейн у м. Бердичів та стадіон «Колос» у Олевську. Про це у четвер, 1 квітня, розповів голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. 

До кінця 2021 року планують завершити капітальний ремонт басейну в ДЮСШ «Авангард». Басейн буде довжиною в 25 м та матиме 6 доріжок. Загалом на завершення ремонту планують виділити 6,5 млн грн, з них 5,8 млн грн виділить держава, решта в 652 тис грн — обласний бюджет.

У Бердичеві на реконструкцію басейну (25 м, 4 доріжки) планують витратити 2 роки та 9,4 млн грн, з них 8,5 млн грн має виділити держава, решта за міським бюджетом Бердичева — 944 тис грн.

Ще два роки планують витратити і на реконструкцію стадіону «Колос» в Олевську, його вартість складає — 15 млн грн, 13 млн грн — від держави та 1,5 млн грн — з бюджету м. Олевськ.

За проектом на стадіоні передбачено футбольне поле зі штучним покриттям (98×64), міні футбольне та волейбольне поля, бігові доріжки, майданчики з тренажерами, реконструкція сходів та спусків до поля та трибун, громадська вбиральня, контейнери для сміття та автостоянка для авто.

Нагадаємо, що голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко заявив, що повної реконструкції стадіону «Полісся» поки не буде (ВІДЕО).


Будьте першим, хто прокоментував "«По басейну у Бердичеві та Житомирі і стадіон у Олевську»: голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко анонсував будування спортивних об’єктів"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*