Поліцейські Житомирщини стежитимуть за громадою на нових авто та за допомогою камер відеоспостереження

Житомирська обласна рада планує виділити 4 млн грн на закупівлю 10 авто для поліцейських. Про це повідомив голова обласної ради Володимир Федоренко: 

«На сесії, яка відбудеться у цей четвер, ми підтримаємо звернення нашої Національної поліції і проголосуємо за виділення біля 4 млн грн на закупівлю 10 авто». 

Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зазначив, що в цьому році на Житомирщині також планують встановити камери, які фіксуватимуть порушення правил дорожнього руху:

«На території Житомирської області всі 100% вбивств, яких було, на жаль 14, та 80% пограбувань були розкритті. Я знаю, що планується закупівля транспортних засобів обласною радою. Чим більше буде камер, тим більше буде безпека. Зараз в Києві встановлено біля 7 000 камер відеонагляду, в Житомирі — трохи більше 100. Тому, ще одне завдання, яке ми будемо реалізовувати в цьому році, це встановлення камер, які будуть фіксувати порушення правил дорожнього режиму на території Житомирщини. Вони автоматично фіксуватимуть перевищення швидкості, проїзду на червоне світло. Ми плануємо в цьому році прийняти закон, за яким біля 30% коштів від штрафів йшли б на місцеві бюджети».

Міський голова Житомира Сергій Сухомлин додав, що у місті вже визначилися із ділянками, на яких будуть встановлені камери контролю швидкості:

«Ми вже встановили на даний момент 400 камер, але тільки 130 з них відповідають сучасним вимогам. Лише приблизно 350 камер разом з Національною поліцією ми вже відпрацювали і найближчим часом вони будуть встановлені. Ми вже відібрали 11 ділянок в місті, де будуть встановлені камери контролю швидкості».

Нагадаємо, що у Житомирі презентували поліцейських офіцерів громади (ФОТО).  


Будьте першим, хто прокоментував "Поліцейські Житомирщини стежитимуть за громадою на нових авто та за допомогою камер відеоспостереження"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*