Порносайт з підручника української мови заблоковано, хакерів розшукують

Правоохоронці заблокували порносайт, посилання на який було у підручнику української мови, але зловмисників ще не знайшли. Про це повідомив на своїй сторінці у Фейсбук автор підручника Олександр Авраменко:

«Друзі, проблему з посиланням на порносайт вирішено: його вже заблоковано. Висловлюю вдячність заступникові Міністра внутрішніх справ Антонові Геращенку. Цікаво, що я не звертався до Антона Юрійовича, він сам мене знайшов у соцмережі й запропонував допомогу».

Заступник Міністра внутрішніх справ Антон Геращенко зауважив, що поліція ще не знайшла хакерів:

«Якісь покидьки, яких ще продовжує шукати поліція, вирішили нанести публічну шкоду українській освіті. Вони заволоділи web доменом, на який було посилання в посібнику авторства Олександра Авраменко, і навмисно, заради хайпу та скандалу розмістили за цим посиланням порносайт. Після цього в соціальних мережах була розгорнута добре спланована кампанія по дискредитації Олександра та в його особі всієї української шкільної освіти. Ми в МВС не могли спокійно дивитись на це неподобство, і з залученням найкращих фахівців Кіберполіції домоглись блокування цього фейкового провокаційного web сайту. Наступним кроком будуть пошуки тих і, я сподіваюсь, знаходження осіб, які задумали і реалізували цю зухвалу провокацію проти української освіти».

Нагадаємо, що у підручнику для школярів знайшли пряме посилання на порносайт (ФОТО).

Після скандалу з підручником української мови, автор Олександр Авраменко прокоментував ситуацію. Він вважає, що це сталося через конкурси, на яких автор посів перше місце, залишивши конкурентів далеко позаду:

«Друзі, неподобство, яке сталося з моїм підручником „Українська мова. 10 клас“ (2018), потребує коментаря. На с. 189 згаданого навчального видання (після тексту про шкільну форму) у дужках зазначено сайт, з якого взято текст статті (з метою дотримання авторського права). novomirgorod… — назва сайту Новомиргородського району Кіровоградської області. У вересні 2020 року сайт Новомиргородського району змінили на порносайт, на жаль, цей новоспечений інтернет-ресурс для дорослих залишив собі назву колишнього сайту Новомиргорода… Тільки зараз стало відомо про таку метаморфозу. Чому це сталося саме з моєю книжкою? Цього року на конкурс я подав чотири підручники — і всі вони посіли перше місце з великим відривом від конкурентів. Можливо, причина в цьому? На жаль, недоброзичливці є і в мене. А може, це просто прикрий збіг… Боляче».


Будьте першим, хто прокоментував "Порносайт з підручника української мови заблоковано, хакерів розшукують"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*