Правоохоронці Житомирщини закликають повідомляти про написи на фасадах з інтернет-адресами постачальників наркотиків

Якщо ви стали свідком, як хтось псує фасад будівлі в Житомирі дивним написом чи наносять посилання з хештегом на канал – не зволікайте та повідомте правоохоронців, адже це може бути інформація про небезпечні канали з наркоторгівлею в Телеграмі чи на інших популярних соцмережах. 

“Промоніторивши місто Житомир за останній тиждень нами виявлено понад сотню випадків з написами адрес сайтів та Телеграм каналів. Вони пропагують вживання наркотиків та психотропних речовин. Тому закликаємо житомирян долучитися до цієї ініціативи та повідомляти будь-яким зручним способом: адреси поліції у соцмережах, на телефон чи електронну скриньку. Частину написів ми вже знищили разом з громадськими організаціями, а іншу частину передали до комунальних закладів.

До роботи по боротьбі з наркозлочинністю, в тому числі розкриттю організаторів інтернет каналів, залучені усі правоохоронні органи області. Це і відповідні підрозділи нацполіції, кіберполіція, карний розшук, управління внутрішньої безпеки, управління стратегічних розслідувань та інші”, – пояснив начальник управління ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник.   

Поряд із боротьбою з наркоторговцями поліцейські ініціювали у Житомирі акцію із видалення написів у публічних місцях  та адрес сайтів, які пропагують вживання наркотичного засобів та психотропних речовин.

Канали для комунікації та повідомлень про адреси написів на фасадах та наркосайти: телефон 40-73-73  або електронна скринька [email protected], повідомлення  сторінкам Поліції Житомирської області у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм, відділ комунікації ГУНП тел.  40-71-29, 40-73-73.


Будьте першим, хто прокоментував "Правоохоронці Житомирщини закликають повідомляти про написи на фасадах з інтернет-адресами постачальників наркотиків"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*