Ректором Житомирської політехніки вдруге став Віктор Євдокимов (ФОТО)

Сьогодні, 12 травня, в Державному університеті “Житомирська політехніка” відбулися вибори ректора. На посаду подалася лише одна кандидатура – Віктор Євдокимов, який до цього обіймав посаду ректора вишу останні 5 років (з 2016 р.).

Голосування розпочалося о 9:00. До списку виборців потрапила 401 особа – серед них студенти та викладачі Політехніки. На голосування з’явилися 373 виборці. Зокрема 354 (88,28% від загальної кількості виборців) проголосувало за кандидатуру Віктора Євдокимова і лише 19 (4,74%) – не підтримали кандидата. Зіпсованих бюлетенів не зафіксували, натомість на вибори не явилося 28 учасників голосування, що складає 6,98% від усіх виборців. 

“Протягом останніх п’яти років ми разом, об’єднавши наші зусилля, створювали новий Університет, крок за кроком реалізовуючи запропоновану мною та моїми однодумцями програму розвитку. Впевнено та відверто стверджую — наші кроки щодо виведення Університету за якістю освіти, рівнем наукових досліджень та їх результатів, комфортністю навчання, роботи та дозвілля на один рівень з кращими університетами України, були успішними.

Сьогодні Університет — найкраща освітньо-наукова платформа для розвитку особистості, з інфраструктурою, орієнтованою на викладача та студента.

Команда сформована, нові завдання визначені, інструменти їх досягнення повною мірою нам відомі. Дорогі викладачі та співробітники, аспіранти та студенти, щиро дякую всім Вам за високий рівень довіри та підтримку вектору розвитку університету й у майбутньому!!!”, – написав Віктор Євдокимов у Facebook.

Нагадуємо, що вибори нового ректора ВУЗу відбулись згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 17 лютого 2021 року.


Будьте першим, хто прокоментував "Ректором Житомирської політехніки вдруге став Віктор Євдокимов (ФОТО)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*