Робочі місця, індустріальний парк та аеропорт: видатки бюджету Житомирщини 2021 перевищують доходи

Голова Житомирської обласної ради Володимир Федоренко, який сьогодні вдруге провів засідання сесії депутатів, розповів про свої амбіції на посаді.

“Я вас запевняю, з божої ласки, якщо нам вдасться… Я вас точно запевняю! Ми капіталізуємо регіон за восьмого скликання ради. Ми дамо десятки тисяч робочих місць, ми заведемо потужний потенціал інвестицій в області, ми запустимо аеропорт Житомира, хоч він і є приватний, а не в комунальній власності. Ми побудуємо надсучасні індустріальні парки, які дадуть не 10-15 га, а парки від 100 га. Це будуть мега круті місця і це ви побачите за нашої каденції”, – заявив Володимир Федоренко.

 

Він також пояснив, чому видатки прийнятого бюджету на 2021 рік на 3 млн більші, ніж дохідна частина:

“У нас багато питань, які нам треба сісти і визначити. Бюджет ніколи не може бути задовільним. Ні один бюджет, ні однієї країни в світі. Ми ще не знаємо, які в нас залишки в цьому році. Як ми їх будемо далі розподіляти. Я маю наузі звіт Віталія Івановича та нашого департаменту фінансів. Ми також хочемо бачити, куди та як кошти йдуть. І ми їх будемо підтримувати”.

Нагадуємо, що під час засідання сесії облради до депутатів звернувся Директор ФК «Полісся» Володимир Загурський й нагадав про необхідність у фінансуванні клубу.

Також чому Житомирська міська рада пропонує обласній співпрацю.


Будьте першим, хто прокоментував "Робочі місця, індустріальний парк та аеропорт: видатки бюджету Житомирщини 2021 перевищують доходи"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*