Впродовж п’яти днів з 20-го по 25-е травня у Борисполі проходив Чемпіонат України з боксу серед юнаків 2003-2004 року народження.

Участь у заході взяли 170 спортсменів з різних регіонів держави.

Від Житомирщини на змагання поїхало семеро боксерів, троє з них – це вихованці Новоград-Волинської ДЮСШ, яка є базовою збірною нашого регіону.

Золотим призером та переможцем Чемпіонату став Олексій Плисак, уродженець міста Новограда-Волинського. Юнак прийняв участь у чотирьох боях та став найкращим у своїй ваговій категорії.

Ще двом житомирським спортсменам вдалося вибороти “срібло” та “бронзу”.

А ми у свою чергу відзначимо, що конкуренція на змаганнях була дуже запеклою. Боксери виступали на досить високому професійному рівні та мали змогу здобути величезний досвід, адже виборювали першість у найсильніших боксерів, чемпіонів з різних куточків України.

А ми нагадаємо, що у відкритому чемпіонаті Житомирської області з кікбоксингу WAKO «Третя Україна» участь у змаганнях взяли 140 бійців.

Будьте першим, хто прокоментував "Семеро спортсменів Житомирщини гідно представили регіон на Чемпіонаті України з боксу"