Топ-7 помилок при монтажі міжкімнатних дверей Р

Тільки на перший погляд встановити двері – це просто. Самостійний або некваліфікований монтаж призводить до негативних наслідків: від скрипу і зазорів до пошкодження полотна. На Kabanchik.ua є перелік найпоширеніших помилок при монтажі дверей, і якщо ви з ними зіткнулися, самостійно встановлюючи двері, то краще не морочити собі голову, а швидко знайти кваліфікованого майстра.

Найпоширеніші помилки під час монтажу міжкімнатних дверей:

1. Порушення послідовності

Часто трапляється, що власник квартири вирішує придбати та самостійно встановити міжкімнатні двері, а майстрів викликає тільки для обробки поверхонь. Наслідки можуть бути різними: від плям на лиштвах до проблем з відкриванням через підвищення рівня підлоги. Доводиться на місці викручуватись і розв’язувати проблему. Але ж її можна уникнути, дотримуючись правильного алгоритму ремонту:

  • демонтаж;
  • прокладка комунікацій;
  • заливка стяжки;
  •  вирівнювання стін;
  • обштукатурювання кутів і відкосів;
  • ремонт стелі;
  • настилання підлогового покриття;
  • установка міжкімнатних дверей.

2. Помилки при розрахунках

Якщо власник житла сам вибирає міжкімнатні двері, він може не правильно виміряти отвір. Крім того, на вибір конструкції впливає матеріал стін. Щоб не “винаходити велосипед”, краще запросити замірника від компанії-виробника і довірити йому вибір відповідної моделі.

3. Проблема зазорів

Це наслідок неправильного монтажу, що порушує експлуатаційні характеристики дверей. Зазори виникають через:

  • неправильне стикування брусів коробки;
  • перекос коробки;
  • невідповідний мікроклімат.

У кожному випадку проблема вимагає індивідуального рішення. Але факт залишається фактом – досвідчені майстри змонтують конструкції без зазорів, а ваші нерви залишаться неушкодженими. 

4. Неправильна фіксація петель

Якщо занадто “втопити” петлі або поглибити їх не до кінця, полотно не буде правильно закриватися. Для вирішення проблеми доведеться знімати двері і виправляти помилки. Також петлі можуть просісти при експлуатації. В цьому випадку допомагає мастило або заміна петель на нові.

5. Некваліфікований монтаж коробки

Для точної установки дверного блоку майстер користується рівнем і відвісом. Він розклинює коробку, фіксує сторону з петлями, здійснює перевірку з навішеним полотном, а після вдуває монтажну піну і встановлює розпірки.

Якщо технологія порушена, дверне полотно буде самостійно закриватися або відкриватися. Це дуже тривожний сигнал: доведеться повністю демонтувати конструкцію і робити все з початку.

6. Використання дешевої монтажної піни

Це може призвести до перекосу конструкції. Тому краще купувати піну тільки після попередньої консультації з фахівцями.

7. Порушення при навішуванні полотна

Неправильно навішені двері провокують передчасний вихід з ладу петель і замку, перекіс блоку. Додатково виникає проблема зазорів, і двері втрачають тепло – шумоізоляційні характеристики. Коробка поступово починає хитатися в отворі; деформується обробка.

Правильно встановити полотно може тільки майстер (або як мінімум людина з успішним досвідом монтажу): він розрахує кількість петель і забезпечить грамотне кріплення. Перевірити його роботу можна аркушем паперу: якщо він вільно проходить між полотном і дверною коробкою по всій довжині — все в порядку.

Уникнути помилок просто: потрібно відмовитися від самостійних спроб і не залучати до процесу неперевірених майстрів. Запрошуйте фахівців з відповідною кваліфікацією і позитивними відгуками, і встановлені двері надовго збережуть відмінні експлуатаційні якості.

Будьте першим, хто прокоментував "Топ-7 помилок при монтажі міжкімнатних дверей"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*