У 2021 році на Житомирщині планують відремонтувати майже 250 км доріг: злітна смуга, Київська та Вільськ-Кам’янка

У 31-ій громаді Житомирської області в 2021 році запланована реконструкція  29 місцевих об’єктів дорожнього будівництва загальною протяжністю більше 83 км та 48 об’єктів державного значення, загальною протяжністю 174 км.

Про це сьогодні, 22 квітня, повідомив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко. Зокрема, на Житомирщині вже від сьогодні розпочались ремонтні роботи на дорозі Кам’янка-Вільськ, що дасть можливість зв’язати Оліївську громаду з Житомиром. 

“Преших 42 млн (ред. у 2021 році) попередньо будуть скеровані на вул. Київську. Міський голова також повідомив, що найближчим часом буде оголошено тендер на реконструкцію злітно-посадкової смуги. Ми маємо домовленість з народними депутатами й з Укравтодором про виділення субвенції на реконструкцію нашого залізничного мосту в Житомирі. Залізниця взяла на себе зобов’язання електрифікувати гілку “Новоград-Волинський – Житомир”, тому в нас вийде гарна транспорта розв’язка. В наступні періоди ми доробимо всю вулицю Київську від в’їзду з міста Київ до залізничного мосту”. 

План робіт на 2021 рік в з1-ій громаді Житомирщини: 

  • 29 місцевих об’єктів дорожнього будівництва, загальною протяжністю більше 83 км;
  • 48 об’єктів державного значення, загальною протяжністю 174 км. 

“За рахунок минулорічних залишків державної субвенції планується завершити 3 об’єкти.Один з них – довгоочікуваний капітальний ремонт автомобільної дороги Вільськ-Кам’янка, яка надасть можливість  належного сполучення між Оліївською громадою та містом Житомир”. 

Нагадуємо, що у 2020 році на ремонт доріг в Житомирській області витратили більше 1 млрд грн.


Будьте першим, хто прокоментував "У 2021 році на Житомирщині планують відремонтувати майже 250 км доріг: злітна смуга, Київська та Вільськ-Кам’янка"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*