«У нас є необхідність у 5,1 млн»: житомисрький ФК «Полісся» потребує допомоги у фінансуванні від обласної ради

Директор ФК «Полісся» Володимир Загурський прийшов на сесію обласної ради нагадати депутатам про необхідність у фінансуванні в розмірі 5,1 млн грн.

«Футбольний клуб „Полісся“ фактично припинив своє існування в 2004 році, і довгих 12 років Житомирщина не була представлена жодним клубом в професійному футболі. В 2016 році ФК був відновлений, і в той час між керівництвом міста та області була домовленість, що фінансування буде проводитися на пропорційній основі. Так і було в 2019 році, місто виділило 4,6 млн, область — 4 млн. В минулому році місто виділило трохи більше 6 млн, а обласна рада 2,6 млн грн. У фінансовому плані КП ФК „Полісся“ закладено 8-10 млн грн з двох сторін. Депутати ЖМР підтвердили наміри виконати ці зобов’язання, у програму розвитку спорту нам внесено на 2021 рік 5 −7 млн грн . Від Житомирської обласної ради ми отримали відповідь на бюджетний запит про те, що на 2021 рік закладено фінансування в розмірі 1,5 млн грн. Ми не вимагаємо, і не хочемо поставати в ролі прохачів, просто повідомляємо, що у нас є необхідність фінансування у розмірі 5,1 млн грн», — розповів директор ФК «Полісся» Володимир Загурський.

Депутат обласної ради Олександр Чорноморець запропонував головам обласної ради та облдержадміністрації запросити міського голову Сергія Сухомлина та домовитися, і не витрачати на сесії час.

«Спілкувалися з головою облдержадміністрації, зі мною, депутатським корпусом, з бюджетною комісією. Дійсно, нам треба спорт підтримувати і дякувати, що наше „Полісся“ гарно грає. Ми маємо надію, що стадіон ми запустимо, і ми будемо мати свій рідний стадіон, де можуть хлопці грати», — зауважив голова обласної ради Володимир Федоренко.

Нагадаємо, Віталій Бунечко звинуватив директора ФК «Полісся» Володимира Загурського у маніпуляціях, керівник житомирського ФК «Полісся» кинув виклик Віталію Бунечку, а представники ФК «Полісся» пояснили, чому команда так потребує домашньої арени.


Будьте першим, хто прокоментував "«У нас є необхідність у 5,1 млн»: житомисрький ФК «Полісся» потребує допомоги у фінансуванні від обласної ради"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*