У Новоград-Волинському районі турецька компанія незабаром розпочне будівництво сонячної електростанції

Турецька компанія MNG Group Неджмі Білгіном скоро розпочне будівництво сонячної електростанції в 5 МВт у Брониківській громаді Новоград-Волинського району. Про це у вівторок, 27 квітня, повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко. 

Меморандум про співпрацю з компанією Віталій Бунечко підписав ще 6 листопада 2019 року. В рамках проєкту планувалося створити близько 20 нових робочих місць, розбудову, відновлення та розширення мережі інфраструктурних об’єктів Брониківської громади. Будівництво станції планувалося у квітні 2020 року, вартість якої близько 5 млн доларів. 

У своєму дописі у Фейсбук Віталій Бунечко розповів, що зустрівся з генеральним координатором проєктів в Україні турецької компанії MNG Group Неджмі Білгіном аби обговорити перебіг реалізації будівництва: 

«Вже зовсім скоро компанія планує почати будівництво сонячної електростанції. Інвестори мали розпочати роботи протягом березня-травня цього року. У компанії вже є ділянка та всі необхідні підготовчі роботи до будівництва. Зараз залишилось єдине питання — отримання дозволу від ДАБІ. У березні компанія, скористалась цифровим майданчиком Дія, відповідно до законодавчих нововведень. Але досі не отримала відповіді».

Про компанію відомо, що вона заснована в 1976 році. У 2020 році вона змінила назву на Mapa Group. Її сектори — будівництво, туризм, фінанси, гірнича справа та авіаперевезення. Має штаб-квартиру у Стамбулі та понад 20 тис працівників. Займалася будівництвом Міжнародного аеропорту Гейдар Алієв в Азербайджані, палацу Топкапи, терміналу в міжнародному аеропорту Котока в Гані і веде будівництво стадіону «Стаді Абделькадер Халеф» в Тізі-Узу, Алжир та ін.


Будьте першим, хто прокоментував "У Новоград-Волинському районі турецька компанія незабаром розпочне будівництво сонячної електростанції"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*