У неділю, 16 травня, житомирський ФК «Полісся» поступився ФК «Авангард» м. Краматорськ з рахунком 1:2.

У Житомирі на центральному стадіоні ФК «Полісся» приймав ФК «Авангард» у 26 турі чемпіонату України з футболу Першої ліги. Це був перший офіційний матч з вболівальниками, які масово прийшли підтримати команду.

Перший тайм команди закінчили з рахунком 1:0 на користь житомирян. За рахунок пенальті Сергій Швець пробив ворота суперників. Проте вже у другому таймі, на 60 хв, «Авангард» взяв реванш. З пенальті м’яч у ворота «жовто-зелених» закотив Роман Толочко, ще через 17 хв пробив гол Єгор Гунчев, який тільки вийшов на заміну.

«Мені здається, що наші хлопці нарешті повірили в себе і грають до фінального свистка, віддаються, не скажу, що Полісся не віддавалося, але наші хлопці може більше вірили. Гра сьогодні була рівна, з командою „Полісся“ було цікаво грати, коли команда намагається грати у футбол, а не б’є куди заманеться. Гра сьогодні була хороша, але рахунок в нашу користь. З вболівальниками зовсім інший футбол. Навіть на виїзді ти розумієш, що граєш для когось, а не для трибун та турнірної таблиці», – помічник головного тренера Олександр Мальцев.

Головний тренер ФК “Полісся” Сергій Шищенко вважає, що для перемоги хлопцям не вистачило віри в себе, впевненості та холоднокровності:

«Я дякую вболівальникам за підтримку, хочу вибачитися перед ними за той результат, який ми показали. Ми хочемо перемагати, але на жаль бувають ігри, які йдуть не так, як ми планували. Ми намагалися пресингувати, поставили двох нападників, у нас це виходило у першому таймі, непогано працювали в контратаках, швидко переходили з оборони в атаку. Я завжди казав футболістам, що треба бути впевненішими, контролювати гру, але у другому таймі ми віддали ініціативу команді Авангард. Через свої рішення, через помилки ми програли. У нас є кадрові проблеми, які не дозволили нам виставити оптимальний склад, важкий графік, за 16 днів ми проводимо 4-5 гру. Було видно, що деякі гравці вже втомилися, і нам потрібна була свіжа кров. Ми повинні бути більш холоднокровними, додавати в якості, своїх можливостях та впевненості. Без цього ми не зможемо вигравати матчі».

«Команда в них зовсім інша порівняно з осені. Нам сьогодні певно не вистачило свіжості, може б ми їх дожали тоді, точно не програли б. Ми перший рік вийшли в Першу лігу, і ми зараз набиваємо собі шишки, б’ємося, стараємося, ми хочемо перемагати, я думаю, що результат прийде рано чи пізно. Ми потрапили в цю яму, і разом вилізимо з неї, просто треба терпіти і чекати. Я думаю в наступному сезоні ми будемо зовсім іншою командою, з іншими амбіціями та задачами. Я хочу вибачитися перед вболівальниками, ми не змогли їх порадувати. Я обіцяю, що ми будемо віддавати всі сили, щоб їх порадувати, вони цього заслуговують. Атмосфера була була приємна, ми скучили за такими емоціями. Не тренер винен, ми ж граємо і приймаємо рішення, просто повинні розуміти, що результат прийде, ми оббиваємося, все буде добре», – прокоментував Сергій Швець.

Будьте першим, хто прокоментував "У першому домашньому матчі з вболівальниками житомирський ФК «Полісся» поступився «Авангарду» (ФОТО)"