У Житомирі борги за газ продовжують зростати й складають вже пів млрд грн

Станом на початок лютого заборгованість населення перед ТОВ «Житомиргаз Збут» складає 622,9 млн грн. Зараз вчасно не сплачують за спожите блакитне паливо більше 21% споживачів, тобто майже 77 тисяч жителів області. Найбільше – житомиряни, жителі Бердичева та Новоград-Волинського. Про це сьогодні, 16 лютого, журналістів Times.ZT  повідомила прес-служба «Житомиргаз Збут».

Працівники компанії розповіли, що тендінція не сплачувати вчасно за послугу газу стартує з початком опалювального сезону, коли значно зростає споживання енергоресурсу. Зокрема «Житомиргаз Збут» наголошує, що необхідно вчасно розраховуватись за за спожите блакитне паливо – до 25 числа кожного місяця.

«Заборгованість населення напряму впливає на діяльність компанії. Чим більше боргують споживачі, тим важче компанії розрахуватися з усіма учасниками ринку. Адже підприємство закуповує газ наперед, а клієнти отримують рахунки за вже фактично використаний енергоресурс наприкінці наступного місяця після споживання», – пояснює директор ТОВ «Житомиргаз Збут» Олена Благодарська.

Щомісяця ТОВ «Житомиргаз Збут» надсилає близько 12 тисяч письмових повідомлень із проханням погасити заборгованість, а менеджери – інформують та пояснюють користувачам, які сервіси дозволяють сплатити за газ, не виходячи з дому. 

«Під час карантину компанія не припиняє газопостачання жителям області та не нараховує пеню за несвоєчасну оплату рахунків. Проте і споживачі мають бути відповідальними і розуміти, що «комуналка» не на карантині. За спожиті послуги потрібно розраховуватися вчасно», – наголошує Олена Благодарська. 

Зауважимо, що споживачі природного газу мають можливість укласти договори реструктуризації боргів, якщо вони дійсно цього потребують. Це дозволяє сплатити прострочені суми рівними частинами.

Для безпечного та швидкого розрахунку за спожиті послуги можна скористатися електронними сервісами компанії



Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі борги за газ продовжують зростати й складають вже пів млрд грн"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*