У Житомирі компанія Ferplast збудує новий корпус для виробництва на території Хімволокна

Частину території колишнього Житомирського заводу Хімічного волокна, що на вул Промисловій 1/154, тепер здаватимуть в оренду італійським інвесторам. Зокрема, 6,5 га землі компанія Ferplast (ВК ЗАТ “Житичі”) орендуватиме у Житомирської міськради за 4 грн/м2. 

За відповідний дозвіл на оренду землі сьогодні, 29 березня, проголосувало 28 депутатів із 32 присутніх під час 6-ої позачергової сесії Житомирської міськради.

ВК ЗАТ “Житичі” збираються побудувати на території Житомира підприємство з виготовлення акваріумів та виробів для маленьких тваринок. 

Вартість оренди земельної ділянки для інвестора встановлювало Міськрайонне управління Держгеокадастру у Житомирському районі та м. Житомирі за дорученням Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області. Проте міський голова Сергій Сухомлин під час засідання сесії зауважив, що незабаром Житомирська міська рада підготує проєкт про перерахунок орендної плати, адже ціни на землю в центрі чи на окраїні міста для орендарів є несправедливими. Тому вартість оренди землі зміниться для всіх, в тому числі і для інвесторів.

Незадовго  до засідання сесії у міськраді члени земельної комісії обговорювали розмір оренди землі та цілі інвестора. Депутати нагадали про судові справи, які неодноразово піднімались стосовно виділеної для “Житичів” ділянки. Зокрема відбулось вже 8 судових засідань, на одній з них навіть було накладено арешт на земельну ділянку через рішення міськради від 9 вересня 2020 року № 2042 про поділ земельної ділянки. Проте потім суд підтримав рішення ЖМР й дав дозвіл на розроблення проєктно-кошторисної документації інвестору. Ferplast у п’ятницю, 26 березня вже отримав готову ПКД й до жовтня обіцяє завершити будівництво підприємства. 

“В Україні ми присутні із 1999 року. Інвестиція 10 млн євро впродовж двох років. Ми плануємо задіяти в роботі близько 600 людей. В загальному платежів на зарплату ми заплатили 21 млн 360 тис грн у минулому 2020 році, податок на прибуток склав 7 млн 177 тис грн і місцеві платежі за землю й інше – це ще 862 тис грн”, – розповів виконавчий директор філіалу Ферпласт груп Вальтер Джордан, який представляв власника компанії сім’ю Бабкай.

Після презентації зовнішнього вигляду майбутнього підприємства та й самого підприємства Ferplast депутати прийняли рішення затвердити технічну документацію й дозволити будуватись інвестору. 


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі компанія Ferplast збудує новий корпус для виробництва на території Хімволокна"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*