У Житомирі спіймали втікача з лікувального закладу, який планував стрибнути з Бердичівського мосту

В обласному центрі врятували хлопця, який мав на меті покінчити з життям.

Вказану інформацію у четвер, 22 квітня, повідомили у прес-службі правоохоронців.

«22 квітня наряд реагування Управління поліції охорони в області, миттєво зреагувавши на повідомлення про розшук хлопця-утікача з лікувального закладу спеціального типу, тим самим урятували йому життя. За мить до того, як 18-річний юнак збирався стрибати з мосту у річку, його зупинили правоохоронці», – йдеться у повідомленні.

Близько 13:00 правоохоронці по вулиці Жуйка помітила чоловіка, який зовні дуже схожий на розшукуваного: зовнішній опис та відсутність одягу повністю співпадали.

Правоохоронці кинулись до оголеного хлопця, оскільки він уже стояв на перилах мосту обличчям до річки, тим самим демонструючи намір стрибнути униз чи ризикуючи просто упасти.

Коли копи наблизилися до хлопця, він раптово схопився і кинувся тікати. Охоронцям вдалося наздогнати 18-річного жителя смт Пулини, який проходить лікування у закладі спеціального типу.

Батьки юнака, які прибули за вказаним місцем, разом із поліцією, відправили молодика за місцем лікування.

Нагадаємо, що у Житомирській області СБУ затримали хакерів, які намагалися “зламати” автоматизовану систему державних органів та викрасти звідти інформацію


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі спіймали втікача з лікувального закладу, який планував стрибнути з Бердичівського мосту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*