У Житомирі стартувала 50-та ювілейна сесія Школи місцевого самоврядування

Сьогодні, 15 жовтня, в Житомирській міській раді відбулося відкриття ювілейної 50-ої сесії Школи місцевого самоврядування.

Школа місцевого самоврядування — це освітня програма для молоді на базі Житомирської міської ради. Школа прагне виховувати громадян, які активно долучаться до загальноміських процесів і самі ініціюють певні зміни. Це відкрита програма, яка не обмежує нікого ні по статті, ні по віку. Студентом може стати будь хто, віком від 16 років. 

Начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук стверджує, що таке навчання допоможе краще розуміти, які є можливості в житомирян і навчить реалізовувати задумане:

«Ми розповідаємо про різні департаменти та управління в міській раді, про те, як формується бюджет і витрачається, які є можливості для громадян і які ініціативи вони можуть реалізовувати. Крім того, ми разом з’ясовуємо, як діє транспорт, управління комунального і житлового господарств. На лекції залучаємо податкову, поліцію, представників архітектури та міжнародних партнерів, які долучаються до певних процесів».

Студентки одного з Житомирських вишів, Мирослава та Валерія, до навчання залучаються за власним бажанням, адже самі розуміють, яку користь отримають:

«В університеті запропонували вступити в школу і ми залюбки погодилися тому, що тут буде щось цікаве та корисне для нас, і для розвитку лідерських якостей. Ми хочемо змінити місто на краще», — розповідають дівчата. 

Дехто вступив до Школи місцевого самоврядування вже вдруге.

«Прийшов вже другий раз за власним бажанням. Це дуже цікавий процес, в ході якого люди молодого віку можуть дізнатися більше про особливості саме місцевого самоврядування. Школа місцевого самоврядування дає відповідь на питання, які стосуються транспорту, доріг, бюджету і т.д», — стверджує житомирянин Костянтин.

Навчання триватиме близько півтора місяці та проходитиме в сесійній залі Житомирської міської ради, у вівторок та середу. Після закінчення всі випускники школи, які пройдуть повний курс навчання, отримають сертифікати, посібники і матимуть можливість стажування в тих управліннях, які їх зацікавили.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі стартувала 50-та ювілейна сесія Школи місцевого самоврядування"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*