У Житомирі зросли ціни на стоматологічні послуги

Одна з основних причин збільшення цін на лікування та видалення зубів, а також на інші стоматологічні послуги – це  підвищення розміру мінімальної заробітної плати. Ріст тарифів в середньому складає до 20%. Про це сьогодні, 7 квітня, повідомили під час засідання виконкому Житомирської міськради.

“Підвищено тарифи на платні послуги, що надаються комунальним підприємством “Стоматологічна поліклініка 1” (ред. вул. Святослава Ріхтера, 2). Попередні тарифи були затверджені у червні минулого року. Ріст тарифів в середньому до 20%. Ціни залишаються конкурентоспроможними серед приватних закладів. 

До прикладу, лікування середнього карієсу коштувало 75-210 грн в залежності від складності, зараз – від 89 грн до 244 грн.

Тобто ріст незначний. Повна реставрація зуба: було від 180 грн до 419 грн, стало 219-493 грн”, – доповіли на виконкомі.

У “Стоматполіклініці 2” (ред. вул. Покровська, 159) причина підвищення цін аналогічна. Для порівняння: видалення зуба (просте) складало 78 грн, а за новим тарифом буде коштувати 101 грн. Видалення зуба складне було 171 грн, стало – 205 грн. Лікування середнього карієса від 136 грн, а зараз від 150 грн.


Попередні ціни на стоматологічні послуги в “Стоматполіклініці 1” можна переглянути тут, а в “Стоматполіклініці 2” – за цим посиланням.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі зросли ціни на стоматологічні послуги"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*