У Житомирі ГО «Милосердя» почне опікуватися звільненими з місць позбавлення волі

Житомирська міськрада ухвалила проект рішення про соцзахист бездомних та осіб, які повернулись із місць позбавлення волі.

Сьогодні, 16 жовтня, відбулося засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради. Представниця департаменту соціальної політики нагадала, що на офіційному сайті міськради протягом 20-ти робочих днів було оприлюднено проект рішення про конкурс на отримання коштів з бюджету для здійснення заходів, спрямованих на соціальний захист бездомних осіб. «Метою даного проекту є посилення соцзахисту осіб без постійного місця проживання. У грудні поточного року закінчується попередній термін договору, який був укладений між міськрадою та Житомирською об’єднаною громадською організацією «Милосердя» — розповіла представниця. 

Керуюча справами виконавчого комітету міськради Ольга Пашко до даного проекту запропонувала зміни, що стосуються людей, які виходять з місць позбавлення волі: «Такі особи не мають куди повертатися та навіть часто не мають паспортів, тому центр повинен ними опікуватися певний період, аби соціально адаптувати та знайти можливість їх працевлаштування».

Члени виконкому одноголосно проголосували за проект рішення про продовження договору з ГО «Милосердя» терміном на 3 роки. Дане питання буде винесено на 56-ту сесію ЖМР.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі ГО «Милосердя» почне опікуватися звільненими з місць позбавлення волі"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*