В Житомирі обрали новий підхід до латання асфальту

Перед укладкою асфальту у Житомирі в обов’язковому порядку перевірятимуть щільність основи.Це дозволить попередити просадку нового асфальтного покриття, тріщин і провалин. Перевіряючи щільність основи перед укладкою асфальту, не доведеться переробляти щойно відремонтовані дороги. 

Відповідне рішення сьогодні, 6 травня, ухвалили члени виконкому Житомирської міськради під час позачергового засідання.

“Враховуючи ту проблематику, яку ми маємо при проведенні робіт по закриттю порушень благоустрою на дорогах міста, а це як і аварійні роботи наших комунальних підприємств, так і планові роботи, відповідно рішень виконавчого бюджету. Проблематика – це якість закриття таких доріг, ущільнення ґрунту та підготовка основ. Проєктом рішення пропонується зобов’язати комунальне підприємство “Інспекція з благоустрою” закривати контрольну карточку, яку вони надають при порушенні благоустрою на виконання робіт і порушення асфальтобетонного покриття наших вулиць, тільки при наявності висновку, який підтверджує пошарове ущільнення основи в місці проведення робіт, яке відповідає встановленим діючим ДБН про організацію будіаництва доріг та нормам ДСТО автомобільні дороги”, – розповів начальник управління транспорту і зв’язку Житомирської міської ради Костянтин Підпокровний.  

Він також зауважив, що висновок про ущільнення може надавати будь-яка компанія, яка має відповідний сертифікат свідотства і наявне обладнання, яке може здійснювати такі виміри.

“На сьогоднішній день у місті є кілька компаній, які придбали собі таке обладнання. Воно не дорого коштує й видає автоматичний звіт про ущільнення самих сипучих матеріалів перед асфальтуванням, що в подальшому не призведе до просадок на центральних вулицях міста, які ми маємо практично після кожних аварійних робіт, і потім доводиться переасвальтовувати й неодноразово. Вартість буде коливатись в районі кількох десятків гривень, до 100 грн за м2. Воно на загальну картину не впливає. Один м2 асфальтування – це на сьогоднішній день півтисячі гривень”, – наголосив заступник міського голови Олександр Шевчук.  


Будьте першим, хто прокоментував "В Житомирі обрали новий підхід до латання асфальту"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*