У Житомирі урочисто відкрили “Школу супергероїв”

На території КП «Дитяча лікарня імені В.Й.Башека» Житомирської міськради сьогодні, 11 жовтня, відкрили «Школу супергероїв».

Освітній простір облаштували на четвертому поверсі медичного закладу. Саме там буде навчатися малеча, яка перебуває на стаціонарному лікуванні.

Житомир є третім містом в Україні, де вдалося відкрити подібний заклад.

“Лише завдяки спільним зусиллям нам вдалося втілити в життя круту ідею, ініціатором якої є голова правління ГО «Маленьке серце з мистецтвом» Євгенія Смирнова та куратора проекту, телеведучої каналу «1+1» Наталії Мосейчук.”, – розповів міський голова.

Відтепер у новій супергероїській школі дітки матимуть змогу перетворювати час перебування в лікарні на час можливостей, що прискорить їх одужання та надасть додаткові мотивації.

Тут малеча зможе повноцінно навчатися, не відстаючи від однолітків та отримувати знання, які стануть у пригоді в подальшому житті.

Довідково: «Школа Супергероїв» – перший в Україні освітній проект для дітей, які лежать в лікарнях. Це школа на базі медичного закладу, зі спеціально облаштованими класами, сучасними технологіями та методикою викладання, яка враховує режим лікування дітлахів.

Нагадаємо, депутати виділили чверть мільйона гривень на “Школу супергероїв” в Житомирі.


Будьте першим, хто прокоментував "У Житомирі урочисто відкрили “Школу супергероїв”"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*