Вчимося правильно протистояти хейтерам

Поняття «хейтер» походить від англійського слова «hater», що в перекладі означає «ненависник», що вже саме по собі багато що пояснює. Хейтери — люди, для яких головним життєвим почуттям є неприязнь та навіть ненависть.

Це почуття розвивається ще з дитинства. Коли таку дитину ігнорують, у нього губиться значимість в соціумі та розвивається занижена самооцінка, почуття заздрощів. 

Дискусії та суперечки в Інтернеті — це новий спосіб для таких людей самоствердитися в незнайомому оточенні, підняти свою самооцінку. Хейтерами стають люди, які прагнуть всім навколо довести свою думку, і неважливо, який вона несе настрій — позитивний чи негативний. Такі люди завжди будуть присутні в нашому житті.

Алгоритм хейтера звичайного простий: раптово з’являєшся, вказуєш іншому, що він зробив не так, а сам швиденько зникаєш, поки не попросили зробити краще, ніж є. А якщо жертва хейтерства раптом протестує, вказуєш, що ти мав благі наміри, які вона не оцінила. Все. Ти весь в білому. Найгірше, коли хейтерами виявляються наші рідні та близькі.

Якщо ви зіткнулися з хейтерством, краще за все — це ігнорування ненависних повідомлень, та пам‘ятати , що ви займаєтеся улюбленою справою, адже найважливішою задачею хейтерів і є вивести вас на негативні емоції. Звісно, можна також спробувати налагодити з ними зв‘язок, та спробувати з‘ясувати, чому та чи інша людина негативно відноситься до вас, але вирішувати тільки вам. Є один простий та елегантний спосіб. Попросіть, щоб людина, яка вас критикує, допомогла вам зробити те, за що вас критикує: зробити проєкт, провести захід чи переговори, написати статтю чи заробити грошей. Людині, яка щиро вболіває за вас, від того шкоди не буде — вона з радістю вам допоможе. Якщо ж при перших пропозиціях долучитись до роботи, доброзичливець щезає, як темрява від перших сонячних променів, ви однозначно десь підхопили хейтера звичайного.

Також слід пам’ятати, що погані коментарі не повинні нас ламати, а навпаки, ми маємо залишатися сильнішими та йти вперед. Бережіть своє здоров‘я та свої нерви.

Даша Гуленко

Будьте першим, хто прокоментував "Вчимося правильно протистояти хейтерам"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*