Військовослужбовець однієї з частин на Житомирщині розповсюджував амфетамін в дитячих іграшках

З початку 2021 року на Житомирщині задокументовано 8 груп, з яких 5 з ознаками організованості та пов’язані з наркозлочинністю. Про це сьогодні, 8 квітня. розповів начальник ГУНП в Житомирській області Юрій Олійник. Зараз слідчі управління ГУНП розслідують дiяльнicть однієї організованої групи, до складу якої входить четверо осіб. 

“Організатором є військовослужбовець однієї з частин області, який, залучивши трьох житомирян, організував виробництво та розповсюдження амфетаміну. Наразі двоє членів групи заарештовано, відносно інших двох – судом обрано домашній арешт. Група викрита у січні 2021 року. А в лютому були затримані члени ще однієї злочинної групи, що діяла в Житомирі після отримання чергової оптової партії психотропних речовин у поштовому відділенні. Троє осіб займалися постачанням небезпечних речовин, ховаючи їх в дитячі іграшки та в одязі”, – повідомив Юрій Олійник.


Будьте першим, хто прокоментував "Військовослужбовець однієї з частин на Житомирщині розповсюджував амфетамін в дитячих іграшках"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*