«Я з’явився в цей світ в тілі людини, щоб позбутися вас усіх»: Стрілок, який вчинив теракт в школі в Казані, пояснив мотив (ВІДЕО 18+)

Стрілок, який вчинив теракт в Казані в школі № 175, уявив себе Богом та заявив, що він ненавидить людство і хоче позбутися усіх живих. Про це у вівторок, 11 травня, повідомляє Telegram-канал Life Shot.

На гімназію № 175 в Казані напали двоє підлітків. Одного стрілка затримали, другого – ліквідували в будівлі школи. Одного з хлопців звати Ильназ Галяве, йому 19 років. Сьогодні вранці він зайшов в гімназію і застрелив дев’ять осіб: семеро восьмикласників, охоронця і прибиральницю.

«Я як бог, хочу, щоб всі признали себе моїми рабами. Ви повинні робити абсолютно все, що я захочу. Я хочу, щоб кожен з вас вбив більше 10 і сам „випилився“. В світі не повинно залишитися живності, це помилка всесвіту. Я з’явився в цей світ в тілі людини, щоб позбутися вас усіх», — написав хлопець.

Нападник наголосив, що нібито влаштував атаку на навчальний заклад самотужки, а бомби виготовляв за допомогою матеріалів з інтернету.

В результаті стрілянини загинуло 10 людей. 

«233 людини вивели з будівлі казанської школи. Діти сидять прямо на траві, багато — поранені. За останніми даними, 17 людей постраждали, 14 з них діти. Загинуло 10 осіб. Один з нападників затриманий, другий ліквідований. Силовики перевіряють будівлю на вибухові пристрої. Ильназ Галяве був озброєний турецькою рушницею Hatsan ESCORT- такою ж, якою користувався Керченський стрілок Владислав Росляков. Дозвіл на зброю він отримав 28 квітня, через два дні після відрахування з коледжу», – йдеться у повідомленні. 

19-річний стрілок був виключений з університету «ТИСБИ» за неуспішність, де він навчався на програміста. Студенти та ректор кажуть, що хлопець ні з ким не спілкувався, був тихим, спокійним і неконфліктним. Через два дні після відрахування, 28 квітня, Ильназ отримав ліцензію на зброю, а сьогодні, 11 травня, напав на рідну школу, яку закінчив чотири роки тому.


Будьте першим, хто прокоментував "«Я з’явився в цей світ в тілі людини, щоб позбутися вас усіх»: Стрілок, який вчинив теракт в школі в Казані, пояснив мотив (ВІДЕО 18+)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*