Як уникнути найпоширеніших осінніх хвороб

З настанням холодів житомиряни все частіше почали хворіти. Особливо ті, хто не встиг накопичити вітаміни за літо. Чи можна уникнути осінніх хвороб та які вони бувають – читайте далі.

Ліки - осінні хвороби

Застуда та ГРЗ

За тепле літо імунітет звикає «не боротися» з подразниками ззовні. Тому найменша прохолода та вологість б’ють по його слабких сторонах та можуть загнати вас на лікарняний. Медики радять в першу чергу правильне «нежирне» харчування та високий вміст в їжі вітаміну С. Також необхідно одягатися по погоді, більше рухатися та дихати свіжим повітрям. Активний спосіб життя та загартування спонукають до опору організму хворобам.

Цистит

Одне з найпоширеніших явищ прохолодної осені – це переохолодження, яке небезпечне зростанням патологічної флори та запальними процесами в організмі. Одним з них є цистит. Він є характерним для жінок та проявляється болючим сечовипусканням. Щоб запобігти цьому захворюванню, одягайтеся по погоді, не сидіть на прохолодних поверхнях, намагайтеся уникати громадських вбиралень та вчасно лікуйте вогнища інфекцій.

Грип

Початок епідемій грипу припадає саме та холодну осінь. Для того, аби вберегтися від цього захворювання, потрібно уникати великих скупчень людей, стимулювати свій імунітет, користуватися оксоліновою маззю та слідкувати за особистою гігієною. А якщо все ж таки захворіли – в жодному разі не займайтеся самолікування та одразу звертайтеся до лікаря!

Дерматоз

Причинами виникнення дерматозу є переохолодження, а також послаблений імунітет.

Рекомендації: повноцінний сон, дієта, відпочинок та уникнення стресів.

Загострення виразки

Поширеною причиною є те, що з настанням холодів люди починають більше вживати важкої калорійної жирної їжі, яка, у свою чергу, провокує загострення виразкових хвороб. Лікарі радять не зловживати жирною їжею, пити мінеральні води, приймати ферменти та намагатися дотримуватися дієти.

«Стрибки» тиску

Зниження температури та стрибки атмосферного тиску негативно відбиваються на самопочутті людей, які страждають хворобами серця. Тому частіше гуляйте на свіжому повітрі, правильно харчуйтеся та стежте за своїм здоров’ям.

Таблетки, пігулки - лікування восени

Загострення алергії

Восени активно цвітуть рослини, які негативно впливають на стан алергіків своїм пилком. Також негативну роль грає пил з вулиці, який ми заносимо в приміщення. Тому обов’язково мийте руки та обличчя з милом після прогулянки, користуйтеся очисниками повітря та щодня здійснюйте вологе прибирання вдома. І за необхідністю не забувайте про протиалергічні препарати.

Депресія

Неписаний постулат: осінь – час для депресивних станів. Проте ваше самопочуття – у ваших руках! Більше гуляйте, зустрічайтеся з друзями, відвідуйте кіно. Наповнюйте своє життя гармонією та позитивом. І самі розфарбовуйте його яскравими олівцями!

Олівці Times.zt

Пам’ятайте, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

Текст та фото: Тетяна РІХТЕР


Нагадаємо, раніше Times.ZT писав про те, що споживати восени, аби менше хворіти.

Будьте першим, хто прокоментував "Як уникнути найпоширеніших осінніх хвороб"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*