Як пов’язані японські олені та білки з Гідропарку Житомира (Фото)

Жити у великому місті серед бетону і асфальту – давно стало нормою для середньостатистичної людини. Проте, це ще більше популяризує місця, де людина може доторкнутися до природи. Причому у прямому сенсі цього слова.

У світі є унікальні приклади того, як можна не тільки оберігати рідкісних тварин, а й перетворити це на туристичну Мекку. 

Одним із найвідоміших та “найінстаграмніших” є унікальне  село лисиць Дзао Кіцуне Мура в Японії. Тут їх живе більше сотні.

Незважаючи на те, що тварини напівдикі, людей вони абсолютно не бояться. Вони дозволяють себе погодувати та навіть потримати на руках.

Ще одне схоже популярне туристичне місце,  розташоване у Японії парк Нара. Одним із його головних магнітів, який щорічно притягує безліч людей зі всього світу, стали олені. Вони не тільки вільно гуляють парком, а й з задоволенням ласують спеціальними крекерами, що продаються на території.

Житомир теж може претендувати на шалену увагу туристів. Білки у Гідропарку не менш полюбляють увагу, ніж олені та лисиці. Вони залюбки йдуть на руки та позують для фото.

Чим краще годувати білочок? Жолудями та горіхами. Ми помітили, що волоські користуються найбільшою популярністю. Це найкращі варіанти. Шкаралупа використовується для заманювання, потрібно лише постукати горішок об горішок.

Також можна запропонувати насіння соняшнику та сухофрукти: родзинки, курагу, чорнослив. Проте нам трапилися й балувані білки, яких не цікавили наші ласощі. Але запам’ятайте, що арахісом, випічкою, шоколадом, цукерками, смаженим і копченим, чіпсами та печивом – категорично не можна пригощати білочок. 

Автор: КАТЕРИНА КОСОВА

Будьте першим, хто прокоментував "Як пов’язані японські олені та білки з Гідропарку Житомира (Фото)"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*