Якість води в Житомирі покращиться в 2022 році

В Житомирі покращиться якість води лише після введення в експлуатацію нових очисних споруд, яке заплановано на 2022 рік.

Про це повідомив міський голова Сергій Сухомлин:

«Якість буде близька до питної в тих районах, де вже замінені великі магістралі і де підвідні до будинків також замінені чи будуть мінятися. Зрозуміло, що після очищення, вода вже може дійти до кранів нормальної якості. Я точно знаю, що в Україні поки що немає жодного міста, де водоканал бере воду з річки і якість води відповідає всім нормам. Я точно знаю, що Житомир буде першим містом, в якому якість води в порівнянні з іншими містами буде на порядок краще. Це після 2022 року».

Нагадаємо, що директор Житомирводоканалу Андрій Нікітін обіцяв покращення якості води вже весною 2021 року, коли анонсував підвищення тарифу на водопостачання та водовідведення. 

Натомість, міський голова називав це «перехідним етапом» до покращення. 

«В наступному році в квітні-травні буде здача першої черги очисних споруд, пояснив Сергій Сухомлин. — Друга черга, це вже коли місто буде переключатися на нові очисні споруди, і наступний рік, травень-червень, здача після реконструкції головної насосної станції. Це величезний проєкт, про який ми не дуже багато говорили. Але ще 14 років назад нам його показували, і тільки зараз ми змогли зробити цю реконструкцію. Заміна насосних станцій і нова водопровідна мережа в район Лісовий, по вулиці Максютова, це також на цей рік в планах. В 2022 році в нас з водоканалом буде більш-мен нормальна ситуація, якщо буде вода».

Якість води, яка буде наближена до питної, житомирянам обіцяють лише після введення в експлуатацію очисних споруд, центральної насосної станції та заміни 60% водопровідних труб. Орієнтовно це відбудеться в 2022 році.

 


Будьте першим, хто прокоментував "Якість води в Житомирі покращиться в 2022 році"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*