Євро-2020: з рахунком 2:3 Україна поступилася Нідерландам

В неділю, 13 червня збірна України в стартовому матчі зустрілася в Амстердамі з командою Нідерландів. Поєдинок закінчився поразкою українців.

Проте вже сьогодні цей матч називають одним з найяскравіших поєдинків Євро-2020.

Шанс забити кілька голів команда Нідерландів отримала чи не з перших хвилин початку матча. Проте блискавична реакція Георгія Бущана завадила команді суперників отримати швидку перевагу.

Українці активно контратакували, проте без будь якої суттєвої загрози для Нідерландів.

Суперники пробили ворота українців лише на 52-й хвилині матчу. Через помилку захисників Бущан у падінні перехопив м’яч, який відкотився просто під ноги Вейналдуму. Скориставшись нагодою, гравець Нідерландів пробив гол у порожні ворота українців.

Другий гол був пропущений через шість хвилин. Цього разу м’яч опинився у воротах, відскочивши від ноги Бущана.

Врешті український гравець Ярмоленко пробив ворота Нідерландів, а трохи згодом, на 79-й хвилині матчу,  Яремчук другим голом зрівняв рахунок – 2:2.

Радість тривала недовго, адже вже на 85-й хвилині Дамфріс забиває головою м’яч у ворота Бущана. Поєдинок закінчився з рахунком  3:2 на користь Нідерландів.

Наступний матч Україна зіграє з командою Північної Македонії 17 червня.

Будьте першим, хто прокоментував "Євро-2020: з рахунком 2:3 Україна поступилася Нідерландам"