Збірна Житомирської області з пара-армреслінгу Перша в Україні

З 2 по 4 квітня у Полтаві проходили чотири чемпіонати України з армспорту серед юнаків, ветеранів та спортсменів з порушенням опорно-рухового апарату та зору. У змаганнях взяло участь 150 учасників з усіх регіонів України, Житомирщину представило 30 спортсменів, які у підсумку здобули 31 медаль, з яких 7 золотих, 16 срібних та 18 бронзових медалей. 

За інформацією Житомирської обласної дитячо-юнацької спортивної школи осіб з інвалідністю та Житомирського регіонального центру з фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю «Інваспорт» у командному заліку серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату наша збірна зайняла 1 місце. Серед спортсменів з порушеннями зору – 3 місце. А в загальнокомандному заліку збірна Житомирської області зайняла 2 місце. 

Золото здобули: Котюк Олена, Гусар Олександр, Палєха Олександр, Глуханюк Олексій, Луцишин Дмитро та Сидорчук Леонід.

Срібло вибороли: Котюк Олена, Пивовар Ганна, Горніч Альона, Дроздюк Світлана, Ранчук Тетяна, Денисевич Богдан, Данюк Генадій, Савін Олександр, Бессальнова Олеся, Приведенюк Дмитро, Хіміч Олександр, Сидорчук Леонід та Дехтяренко Олексій.

Бронзу отримали: Кручко Володимир, Ліньов Віталій, Горніч Альона, Дроздюк Світлана, Загоруйко Іванна, Лесько Олексій, Лукянчук Руслан, Бессальнова Олеся, Маслова Наталія, Деркач Дмитро, Приведенюк Дмитро, Цимбалюк Сергій, Хіміч Олександр, Дехтяренко Олексій та Ковальчук Богдан.

Переможці та призери тренуються під керівництвом Горбенка Сергія (м.Коростень), Данилюк Ірини (м.Бердичів), Сарницького Володимира, Пінчука Олександра та Данюка Генадія (м. Новоград-Волинськ), Луцишина Дмитра та Мінгазова Руслана (м.Житомир).


Будьте першим, хто прокоментував "Збірна Житомирської області з пара-армреслінгу Перша в Україні"

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.


*