Житомирянин здобув бронзу на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу

З 14 по 21 жовтня у місті Братиславі в Словаччині відбувся чемпіонат Європи з кікбоксингу WAKO серед дорослих.

У чемпіонаті брали участь понад 1600 учасників з 61 країни світу. Україну представляли 35 спортсменів, у команді яких змагався і житомирянин Володимир Демчук. Він виборов бронзову нагороду у ваговій категорії до 69 кг в розділі кік-лайт, – поінформували в Житомирській міській раді.

Загалом українська збірна отримала 15 медалей: три золоті, дві срібні та десять бронзових. У командному заліку українська команда увійшла до першої десятки кращих збірних.

Нагадаємо, що житомирянка Юлія Єлістратова виборола золото на етапі Кубка світу з триатлону. А житомирські самбістки стали призерками на Чемпіонаті світу–2018 серед молоді та юніорів.

Раніше Times.Zt писав, як житомирська школа може витратити компенсацію від «Генка» за Руслана Маліновського: думка гравця, тренера, директора закладу. Завдяки дебютному голу футболіста збірна України зіграла внічию з італійцями. А після того завдяки його голу перемогла Чехію і піднялася до еліти.

Будьте першим, хто прокоментував "Житомирянин здобув бронзу на Чемпіонаті Європи з кікбоксингу"